Десять нових шкільних автобусів передали для громад у Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

За словами очільниці Управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксани Сімушиної, загальна вартість автобусів становить 18, 4 мільйони. На один автобус витратили 1 мільйон 840 тисяч гривень. Автобуси будуть безкоштовно перевозити дітей та педагогів до шкіл і додому.

Загалом у Черкаській області підвозять дітей 182 шкіл. Наразі таких автобусів є 220 штук.

«Ми маємо можливість передати нашим школам ці автобуси.

Велика увага урядом приділяється сільським школам. Упродовж цього року у нас відбулися зміни в мережі. Ми створили вісім опорних шкіл та 19 філій. У нас було створено та реорганізовано 412 шкіл та ліквідовано три.

Шкільний автобус наразі потрібний сільській місцевості», – зазначила Оксана Сімушина.

Вона також додала, що в цьому році уряд виділив кошти по субвенції на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування – 70% за рахунок державного бюджету та 30% за рахунок місцевого бюджету.

Упродовж тижня очікують ще на чотири автобуси, які будуть направлені до інших ОТГ.

«Загалом у нас в області ще реалізують обласну програму «Шкільний автобус». Вона була започаткована ще в 2003 році. Завдяки ній ми мали можливість розширити автопарк шкільних автобусів. Загалом у нас по області підвозять майже 11,5 тисяч учнів та майже дві тисячі педагогів. Ще до кінця року в межах цієї програми буде придбано вісім автобусів для семи територіальних одиниць», – зазначила Окасана Сімушина.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук додав, що програма «Шкільний автобус» буде діяти доти, поки в області не буде повного забезпечення шкільними автобусами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині експрацівницю банку підозрюють у заволодінні більше 1,7 млн.грн.