500 примірників нових книжок, якими Степанецька центральна бібліотека поповнювалася потягом останніх 5 років, нещодавно оселилися на новеньких полицях. Решту 6 000 видань розмістять в іншому залі бібліотеки. Для всього книжкового фонду знадобиться три книжкові полиці. Загалом на нові меблі для Центру розвитку особистості у Степанцях #Байєр спрямував 112 000 грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «Урожай-громаді».

Як розповіла завідувач бібліотеки Ніна Хоменко, активних читачів не бракує. Найбільш популярні – детективи та література зі шкільної програми. Юні читачі найчастіше запитують «Гаррі Поттера», проте цікавої для дітей літератури небагато. Каже, що залишила місце на полицях і для тих книжок, які буде придбано в рамках проекту зі створення «STEPHUB».

Центр розвитку особистості «STEPHUB» - це оригінальний мистецький простір з окремими зонами для ігор, роботи з мультимедійними матеріалами, читанню книг та проведення майстер-класів. Особливу увагу в розробці інтер’єру Центру приділили оновленню меблів: встановлення яскравих та сучасних стелажів для книг, шаф, столів, стільців та м'яких пуфів.

Проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB» реалізується за підтримки компанії «Байєр» Благодійною організацією «БФ «Урожай-громаді» у рамках конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що більше 400 мешканців Канівщини отримали безкоштовну консультацію обласних медиків у межах програми «Лікар для села» від МХП.