Побачили сучасне виробництво, ознайомилися з роботою високотехнологічного обладнання, поспілкувалися зі співробітниками та взяли участь у цікавому воркшопі – таким насиченим та пізнавальним видався перший візит на Комплекс з переробки з курчат-бройлерів Миронівської птахофабрики для 20 студентів Канівського вищого професійного училища.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Зустріч відбулася у межах дуальної освіти, у форматі якої й започатковано співпрацю підприємства та училища. У червні було підписано відповідний договір, згідно з яким молодь, що взялася освоювати професію слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, вже цьогоріч зможе навчатися та паралельно отримувати практичні знання й навички безпосередньо у виробничих умовах МПФ.

Отож, аби підготувати першокурсників до цього етапу, для них і було організовано воркшоп та екскурсію. Зокрема, під час воркшопу, що його підготували фахівці HR-служби, студенти працювали в міні-командах, намагалися визначити власні мотиватори та демотиватори у роботі, поміркували про те які труднощі можуть виникати та що допоможе їх вирішити, а також поспілкувалися про якості, якими має володіти наставник.

Крім того, до воркшопу долучилася корпоративний психолог підприємства Юлія Зозуля, яка провела зі студентами гру з метою розвитку їх компетенцій співпраці, вміння комунікувати, слухати й чути один одного тощо. Також Ксенія Моторіна, головний спеціаліст з навчання, оцінки та розвитку персоналу, розповіла юним гостям в цілому про МХП, види та масштаби його діяльності

Коментуючи зустріч, керівник відділу професійного навчання Управління оцінки та розвитку персоналу МХП Олена Азєєва відзначила важливість такої комунікації: «Мені дуже сподобалася атмосфера співпраці на Миронівській птахофабриці. Ми всі були на одній хвилі і це, безперечно, сприяє налагодженню комунікації між студентами та колегами з виробництва. Впевнена, що це сприятиме в освоєнні професії та допоможе розібратись з нюансами в роботі».

До слова, безпосередньо навчання та практика в режимі дуальної освіти для студентів Канівського ВПУ розпочнеться вже з листопада поточного року.

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді відкрили сучасний стоматологічний кабінет (фото).