Відтепер жителі Бобриці мають сучасний та комфортний простір для цікавих та корисних зустрічей - діджитал-клуб «Всі свої», презентація якого відбулось буквально вчора.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Ініціативу вдалось реалізувати в межах проєкту «СпільноФонд», партнерами якого стали Фонд «МХП – Громаді», Фонд громади «Подільська громада» за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

 «У Бобриці немає Будинку культури, тому в нас завжди досить гостро звучало питання де зібратися громаді, де провести якесь свято, організувати дозвілля молоді тощо. Тому ми не полишали ідею створити такий багатофункціональний простір і нині радіємо, що наша мрія практично здійснилася. Віднині в приміщенні сільської ради діє клуб «Усі свої», а надалі ми плануємо його розширити на базі сільської бібліотеки. Зараз завершуємо документальну частину й сподіваюсь вже зовсім скоро зможемо реалізувати свій задум», - зауважила під час відкриття очільниця Бобрицької ОТГ Олена Штефан.

Також чиновниця додала, що загалом 2021 рік видався урожайним на здобуті гранти та втілені в життя починання: «Більшість з них ми реалізували за підтримки МХП, але також нам вдалось залучити й інших благодійників та виділити кошти з місцевого бюджету. Тому я щиро вдячна всім причетним за допомогу й партнерство, а ще своїй команді з проєктного менеджменту за їхні зусилля.

Водночас провідний фахівець із залучення міжнародних інвестицій Фонду «МХП – Громаді» та, власне, координатор проєкту «СпільноФонд» Катерина Лісіченко наголосила:

– Це дуже круто, що тепер у Бобриці є таке креативне й модне місце! Взагалі, я щиро радію кожному такому партнерському проєкту, адже крім того, що в результаті місцеві жителі отримують нові можливості, зручні умови, цікаві простори, всі ми ще й вчимось об’днуватися навколо хороших справ, разом робити важливе. Тож дякую усім партнерам за співпрацю, професійність та вмотивованість.

Менеджерка також нагадала, що цьогоріч в межах «СпільноФонду» реалізовується 20 проєктів в трьох регіонах присутності МХП – Черкаській, Вінницькій та Київській областях. «Це фандрейзингові проєкти у громадах, співфінансування яких відбувається за принципом 60/40. Тобто автори ініціатив, з допомогою фандрейзингової компанії, залучають 60% необхідних коштів, а решту 40% надає фонд. Зараз вже відомо, що учасники «СпільноФонду» нафандрейзили 1,5 млн. грн, ще 1 млн грн інвестовано з бюджету «МХП – Громаді!», – прокоментувала Катерина Лісіченко.

До речі, діджитал-клуб «Усі свої» вийшов дійсно атмосферним. Як розповіла Анна Бабенко, начальник відділу освіти Бобрицької ОТГ, нині тут створено дві зони – робочу й для спілкування: «Першу зону облаштовано робочими місцями з трьома ноутбуками та фліп-чартом, друга ж пристосована як для групового спілкування, так і для індивідуальних зустрічей. Тут є три столики, м’які зручні пуфи, чотири планшети, а також телевізор».

Стосовно бюджету проєкту, то він склав близько 200 тис. грн. Як повідомила Олена Штефан, майже 70 тис. грн було виділено Фондом «МХП – Громаді» та ще 130 тис. грн інвестувало ПрАТ «Укргідроенерго». За рахунок цих коштів було проведено ремонт приміщення, придбано необхідні меблі та техніку.

До слова, всіма благами вже активно користуються жителі Бобриці та загалом об’єднаної громади. Тут свої репетиції проводить місцевий ансамбль, спілкується молодь, а вчора навіть було зібрання бібліотекарів громади, які напрацьовували стратегію розвитку бібліотечних закладів на найближчі два роки.

Загалом же, як повідомили в ОТГ, діджитал-клуб «Всі свої» відкритий для відвідування щодня до 18-00, а за потреби й до 20-00.

На зображенні може бути: стіл та у приміщенні

На зображенні може бути: стіл та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Миронівській птахофабриці відзначили ще двох працівників у межах проєкту «Банк ідей».