Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жительку Канівського району за завдання тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури, опубліковану у «Прочерку».

У ході судового розгляду встановлено, жінка в квітні 2018 року, перебуваючи в будинку в приміщенні кухні, в ході сварки, що виникла на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, маючи на меті заподіяння шкоди здоров'ю потерпілого, усвідомлюючи можливість заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, умисно нанесла один удар ножем йому в живіт, внаслідок чого спричинила тілесні ушкодження, у вигляді колото-різаних ран передньої черевної стінки проникаючих в черевну порожнину з ушкодженням печінки, шлунку, печінково-шлункової зв'язки та внутрішньочеревною кровотечею.

За вказаних обставин жінка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, та їй загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Разом з тим, в судовому засіданні жінка щиро розкаялась у вчиненому, примирилась з потерпілим та він просив суд суворо не карати її та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив вказану особу, призначивши покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рішенням суду було скасовано виправдальний вирок канівському вбивці.