У відкритому депутатському зверненні представники ВО «Свобода» пропонують відмінити рішення виконавчого комітету про оптимізацію навчальних закладів міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію депутата міської ради Юрія Гамалія у соціальних мережах.

Як зазначається у тексті допису народного обранця, фракція Канівської МПО ВО «Свобода» підписали відкрите депутатське звернення «Щодо закриття випускного класу Канівської СШ №6», у якому запропонували відмінити рішення виконавчого комітету Канівської міської ради стосовно оптимізації навчальних закладів міста.

Депутати фракції «Свобода» впевнені, що рішення виконкому має бути відмінене, а випускний клас у школі №6 відновлено. Тож для пошуку інших шляхів оптимізації вони просять невідкладно надати суму економії від об’єднання двох класів різнопрофільного навчання і надати її розрахунок.

«Сподіваємося на Ваше розуміння допущеної помилки в «оптимізації» та допомогу у її виправленні, на Вашу невідкладну відповідь та Вашу організаційну роботу в спільному пошуку інших шляхів оптимізації витрат на утримання закладів освіти», - зазначено у відкритому депутатському зверненні.