Погоду Черкащини формують атмосферні фронти добре насиченого вологою циклону «BENEDIKT». За модельними прогнозами, сьогодні ці атмосферні вихори вже проявляють себе дощами. Атмосферний тиск уже знизився майже до рекордних значень 735 мм.рт.ст. Температура повітря аномально висока 12-14º тепла.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Найближчої ночі проходження холодного атмосферного фронту зумовить посилення вітру до небезпечних 15-18 м/с, невеликі дощі, падіння атмосферного тиску зміниться ростом. Температура повітря знизиться вночі 1-3º тепла, вдень у вівторок лише 3-5º тепла.

Календарна зима як годиться, на Черкащину прийде ефектно, зі снігом та ожеледними явищами 1 грудня. Температура впродовж доби 0-2º морозу. Проте, це ілюзія зими. Оскільки, впродовж тижня наш регіон продовжить зазнавати впливу тепла Атлантики.

У період 4-6 грудня прогнозуємо чергову порцію снігу та зниження температури повітря: вночі 5-7º морозу, вдень 1-3º морозу.

За синоптичними розрахунками і моделями, які ми маємо сьогодні, початок льодоутворення на водних об’єктах області можливе у 2 декаді грудня.

Комунальним та дорожнім службам необхідно бути готовими до очищення доріг тротуарів, а водіям та пішоходам бути особливо уважними.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині загорівся «будинок на колесах».