У середмісті Черкас встановили тематичну інсталяцію під назвою «365 днів Незламності», яка створена спеціально до дня початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Черкаської міської ради.

На одній з центральних площ міста встановили 365 відстріляних бойових гільз, з яких проростають соняхи.

«Ці гільзи символізують кожен день, коли ворог обстрілював наші міста, нашу землю, а саме ці квіти обрані, оскільки вони є уособленням миру та процвітання, нової надії та життя.

Війна – це страшне слово, і ще страшніше те зло, яке вона означає. 24 лютого 2022 року ми запам‘ятаємо назавжди, бо прокинулися в іншому світі, де через нічим невмотивовану агресію одна країна може напасти на іншу, абсолютно мирну.

Проте ми – українці – здивували весь світ своєю незламністю, бо стали на захист своєї держави майже голіруч. Ми примусили весь світ ще раз перечитати підручники історії і усвідомити: добро має бути озброєним і рішучим. Ми продовжуємо воювати за державу, свої принципи, рідні домівки, і вже навіть наш ворог розуміє, що ми Переможемо», - зазначено у повідомленні Черкаської міської ради.

Центром інсталяції стало закривавлене серце «Війна – це біль», яке змайстрував черкаський скульптор Роман Турецький. У свою чергу це ж як серце України – понівечене, розтерзане, але живе.

Тематична інсталяція буде діяти впродовж 3 днів, як нагадування про незламність і мужність нашого народу у боротьбі за право вільно жити у своїй вільній країні. Тож всі бажаючі зможуть відвідати її, щоб відчути: непереборну силу життя неможливо вбити чи зупинити, воно все одно проросте, навіть крізь смерть.

Возможно, это изображение гербера Джемсона и на открытом воздухе

Возможно, это изображение цветок и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 2 человека, гербера Джемсона и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 1 человек, гербера Джемсона и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 3 человека, цветок и на открытом воздухе

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  у Каневі відбудеться благодійний концерт «Віримо! Допомагаємо! Перемагаємо!».