Для вирішення земельних питань трьох місцевих учасників бойових дій у зоні проведення АТО міська рада на сесії ухвалила відповідні рішення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зокрема двоє захисників Канева – Віталій Васильович Смаголь і Олександр Григорович Михайленко, як учасники бойових дій, отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у приватну власність.

Також було ухвалено рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту села Яблунева/Яблунівський старостинський округ» з метою об’єднання двох земельних ділянок, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, не наданих у власність та постійне користування в межах Канівської міської ради Черкаської області, для подальшої передачі земельної ділянки у приватну власність учаснику бойових дій Олександру Варламову.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 200 призовників відправили на проходження служби із обласного військкомату.