На вихідних невизначені особи у парку на набережній річки Дніпро демонтували та перемістили, а деякі навіть скинули у воду, урни для сміття, які стояли вздовж пішохідної доріжки по набережній.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Комунального підприємства «Місто».

«І знову наболіла тема, як для нас так і для кожного мабуть небайдужого, до майна громади, мешканця нашого краєвничого міста.

Минулі вихідні були плідними для розваг підлітків, чому підлітків, тому що більш старша вікова категорія в ці сучасні часи відпочиває більш сучасніше тобто без злоби, агресії до всього і всіх.

Отже минулими вихідними, невстановлені особи, в парку на набережній річки Дніпро, демонструючи свою силу чи «розум» порозкидали по узбережжю, а деякі навіть у воду, урни для сміття, які стояли вздовж пішохідної доріжки по набережній. Також на завершення, а може і для початку зламали лавку розташовану навпроти магазину «Сонях».

Підводячи підсумок вищесказаному хочемо ще раз звернутися до батьків та попросити Вас, батьки, щоб Ви намагалися більше звертати увагу на поведінку своїх дітлахів та навчати їх як треба поводитись в громадських містах, відноситься до оточуючих хто б то не був дитина чи людина похилого віку. Це не зробить ніхто крам нас БАТЬКІВ», - зазначено у пості керівництва Комунального підприємства «Місто.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі Канева на вихідних сталася ДТП (фото).