Для успішного проведення лісокультурної кампанії у лісових розсадниках держлісгоспу вирощено 842,3 тис. стандартних сіянців, в тому числі сосни звичайної – 570,2 тис., дуба звичайного – 103,9 тис., дуба північного – 97,5 тис., горіха чорного – 31,6 тис. та ін. Окрім зазначених порід, канівські лісівники будуть висаджувати березу повислу, липу дрібнолисту та крупнолисту, плодокісточкові різновиди деревних та чагарникових порід.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Готові канівські лісівники й до висівання насіння у лісових розсадниках. У 2020 році здійснено заготівлю та перевірку лісового насіння загальною кількістю 3740 кг, в тому числі сосни звичайної – 100 кг, дуба звичайного – 400 кг, дуба північного – 840 кг, горіха чорного – 2350 кг, інших порід – 50 кг.

На осінь 2021 року заплановано створення плантацій новорічних ялинок на загальній площі 2 га, де будуть висаджені сосна звичайна та сосна кримська.

Як зазначає директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, цьогоріч продовжать роботу в напрямку відходу від монокультур та створюватимуть змішані насадження. Крім того, застосовуватимуть при садінні сіянців в ґрунт живильного гелю з мінеральними добривами для захисту від ґрунтових шкідників і посиленого утворення коренів.

Для озеленення та реалізації вирощено 8 тис. одиниць декоративного садивного матеріалу, серед яких найбільш популярні – ялина голуба, туї та ялівці різних видів та форм, листяні квітучі дерева та кущі.

May be an image of просто неба

May be an image of природа та дерево

May be an image of рослина та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині під час заготівлі деревини загинув 51-річний працівник.