Протягом цьогорічного відпочинкового сезону заплановано оздоровити 80 % від загальної кількості дітей Канева та 100% дітей соціально вразливих категорій.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Відповідна інформація наведена у проекті рішення «Про підготовку до літнього відпочинку та оздоровлення дітей м.Канева в 2018 році», який був ухвалений на останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради.            

Відзначимо, що загальна кількість дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) у Каневі, за даними обласного управління статистики, складає 2486 дітей.

Тож міські чиновники планують оздоровити 80 % дітей (для міста ця цифра становить – 1989), із них 35% (870 дітей) забезпечити послугами оздоровлення. Також заплановано забезпечити 100%-ве оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (16 дітей); дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО (1 дитина); та забезпечити оздоровлення не менш ніж 70% дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей - 175 дітей.

Для цього із 29 травня функціонуватимуть 5 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням та 1 оздоровчий табір на базі санаторної І-ІІІ ступенів школи–інтернату. Всього в таборах відпочине та оздоровиться відповідно 650 та 160, всього - 810 дітей.                       

З метою популяризації вивчення іноземних мов й на далі функціонуватимуть мовні загони на базі кожного відпочинкового табору з денним перебуванням. За загонами вже закріплені наставники (вчителі іноземних мов), визначено тематику означених таборів.

Вихованці таборів будуть забезпечені безкоштовним дворазовим гарячим харчуванням. Вартість харчування одного діто-дня становитиме 33 грн. 90 коп.

Фінансування пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням відбуватиметься через відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (180 тис.грн.) та відділ освіти (72,8 тис.грн.). Всього з міського бюджету на організацію роботи таборів виділено  252,8 тис.грн.               

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 30 дітей з Красногорівки набиралися сил та відпочивали у Каневі.