Відповідний соціальний проєкт реалізовано за ініціативи ПрАТ «МХП» та підтримки міського голови Ігоря Ренькаса.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для його реалізації необхідно було залучити ще і суб’єкт господарювання, що має продовольчий магазин, який забезпечений водопостачанням, водовідведенням та має відповідні площі. Тому ми вдячні власникам магазину «Квіточка», які зголосилися взяти на себе певні зобов’язання, а саме: розмістити на своїх площах холодильне обладнання для зберігання курятини; розробити та надати програмне забезпечення для зчитування карток; облаштувати місце очікування/відпочинку для літніх людей та продавати курятину за пільговою ціною (45 грн за 1 кг) для пенсіонерів, при наявності відповідної картки.

17 червня о 9.00 запрошуємо жителів Канева на відкриття соціального магазину, де реалізовуватимуть продукцію ПрАТ «МХП» за пільговими цінами. Магазин розташований за адресою: м. Канів, вул. Небесної Сотні, 16 (старий універмаг, «Квіточка»).

Отримати нову соціальну картку або перереєструвати «стару» пенсіонери міста можуть у відділенні ЦНАПу (м. Канів, вул. Шевченка, 49, 1 поверх, тел. 3-18-54).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільники Канівської та Ліплявської громади підписали Меморандум про співпрацю із Благодійним фондом «МХП – Громаді» (фото).