Черкащина відчула на собі вплив руйнівного вітру, циклону «YULIA» центр якого проходив саме через наше місто. Вітер у супроводі дощу, мокрого снігу та снігу кількістю 8-16 мм/добу (або 1-2 декадних норми) посилювався до небезпечних значень 17-22 м/с.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області та начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

За даними УДСНС України в Черкаській області, було відключено 51 населений пункт, повалена значна кількість дерев, пошкоджено покрівлю адміністративного будинку Тальнівського РЕМ.

Негода призвела до розкриття покрівель будинків та споруд, падіння дерев на проїзні частини та автомобілі, порушення електропостачання та навіть до загибелі людини.

Роботи із очищення шляхів від дерев проводилися на дорогах М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка, Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології До кінця доби 24 лютого, з утриманням вночі 25 лютого в Черкаській області та м. Черкаси пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Світлина від Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Світлина від Віталія Постриганя.

Світлина від Віталія Постриганя.

Світлина від Віталія Постриганя.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що активний циклон «YULIA» атакував Черкащину.