Черкаським рибоохоронним патрулем постійно ведеться рибоохоронна робота в 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС та складаються матеріали на осіб, які порушують встановлені норми чинного законодавства України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Відтак, 17 лютого 2022 року державними інспекторами у м. Каневі викрито 4 порушення природоохоронного законодавства, з яких: 2 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства); 1 грубе порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) за перевищення добової норми вилову; 1 - ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного чи тваринного світу)

Щодо грубого порушення правил рибальства:

О 14:30 рибпатрульними виявлено громадянина який порушив п. 4.6 Правил любительського та спортивного рибальства в частині перевищення добової норми вилову, а саме: виловив 11 кг риби судак, чим перевищив добову норму на 8 кг, що в перерахунку по штучно, складає 8 екземплярів.

Своїми діями рибалка наніс державі збитків на суму - 32 283 грн.

На громадянина оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП та готуються матеріали для передачі до Канівського міськрайонного суду, з метою притягнення винного до адміністративної відповідальності.

Гумовий човен та водні біоресурсм - вилучено до рішення суду.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93.

На зображенні може бути: їжа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: ‎2 людини, дорога та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль للا‎»‎‎

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та текст

На зображенні може бути: 1 особа та водойма

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: ‎3 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль وا‎»‎‎

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за два тижні лютого виявлено 162 порушення правил рибальства (фото).