Під час госпіталізації вагітної до пологового відділення на Чорнобаївщині народилися дівчинка.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Виклик у диспетчерську надійшов о 17:28. 31-річна жінка попросила приїхати швидку у село Придніпровське, повідомивши, що в неї розпочалися перейми. За вказаною адресою терміново виїхала бригада екстренки.

Дорогою до лікувального закладу, вже перед самим Чорнобаєм, фельдшер Катерина Двірна зрозуміла, що доїхати не встигнуть. Тож вирішила зупинити авто і прийняла малечу на світ.

«Страшно не пологів. Страшно ускладнень. Адже в пологовому відділенні поряд із вагітною ціла команда медиків зі спеціальним обладнанням. А у мене в швидкій – тільки власний досвід та родовий набір. Хоча, – сміється, – в мене п’ять хлопців було, а це вже шоста дівчинка. Дівчатка народжуються до дива, а я дуже вірю, що це буде перемога і мир в нашій Україні», – розповіла фельдшер Катерина.

Провівши всі необхідні маніпуляції, фельдшер надала допомогу породіллі та новонародженій. Їх доправили до пологового відділення Чорнобаївської багатопрофільної лікарні.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти знайшли 14-річну школярку, яка вже не вперше тікає із дому.