Працівниками Канівського районного управління ДСНС  за три доби виявили у населених пунктах Канівщини 34 боєприпаси часів Другої світової війни.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області у Facebook.

Зокрема, 18 серпня у Канівському районі під час обстеження відкритої території в селі Григорівка та Бобриця групою піротехнічних робітників аварійно-рятувального загону спеціального призначення було виявлено 8 боєприпасів часів минулих війн.

Серед небезпечних знахідок виявили 2 артилерійських снаряди калібром 76 мм, 3 артилерійських снаряди калібром 45 мм, 2 мінометні міни калібром 82 мм та 1 мінометна міна калібром 81 мм. Снаряди були знищені на спеціальному полігоні.

Згодом, 20-го серпня в селі Григорівка під час додаткового обстеження відкритої території, групою піротехнічних робітників аварійно-рятувального загону спеціального призначення було виявлено 26 боєприпасів часів минулих війн. Серед небезпечних знахідок: 9 мінометних мін калібром 82 мм, 6 артилерійських снарядів калібром 76 мм та 11 артилерійських снарядів калібром 45 мм.

Того ж дня, усі боєприпаси були вивезені на спеціальний полігон, де були знищені шляхом контрольованого підриву.

У підсумку, рятувальники попереджають, що у разі виявлення будь-яких небезпечних предметів необхідно терміново повідомити про це чергові служби органів внутрішніх справ, цивільного захисту.