Днями директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць спільно із Любов’ю Корякіною (Управління Держпраці у Черкаській області) та Тетяною Проскуряковою (Канівський відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області) провели робочу зустріч з головою Бобрицької територіальної громади Оленою Штефан.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Надія Коломієць ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, спектром послуг Державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання.

У ході зустрічі були обговорені шляхи подальшої спільної роботи. Зокрема, мова йшла про організацію та проведення громадських робіт, погоджено «Програму організації та фінансування громадських робіт на 2021-2025 роки».

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про функціонування віддаленого робочого місця, узгоджено питання виїзних прийомів громадян в територіальній громаді фахівцями служби зайнятості, визначено інші напрямки співпраці.

Сільський голова Олена Штефан та директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості підписали Угоду про спільну діяльність.

«Продовження тісної співпраці та налагодження партнерських стосунків між службою зайнятості та територіальною громадою є одним із важливих наших завдань. Адже результатом наших спільних зусиль буде забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного надання послуг усіх учасників на ринку праці», - зазначає Надія Коломієць.

May be an image of 1 особа

May be an image of 2 людини та люди стоять

May be an image of 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жительку Бобрицької громади привітали із 95-річним ювілеєм (фото).