Ініціаторка проєкту Юлія Арсеєнко розповіла про ідею створення та функціонування діджитал-клубу «Всі свої», який працює у Бобрицькій громаді.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фонду «МХП – Громаді».

ЯК ВИНИКЛА ІДЕЯ ПРОЄКТУ?

У мешканців нашого села була потреба у власному громадському просторі. Ми шукали альтернативу сільському клубу. Зібрали команду і поїхали у Вінницю на навчання в межах проєкту «СпільноФонд». Там побачили презентації вже реалізованих проєктів, надихнулися і вирішили, що хочемо не просто клуб для сільських жителів, а діджитал-клуб, відкритий і для молоді, і для старшого покоління.

ЯК ПРАЦЮЄ ДІДЖИТАЛ-КЛУБ?

Творчі колективи тут репетирують – на смарт-телевізор можуть виводити тексти пісень. Бібліотекарі вже провели тут стратегічну сесію, тепер вчаться робити річні звіти онлайн. Молодь проводить час у комфорті: на кріслах-грушах, з високошвидкісним інтернетом, користуються планшетами і ноутбуками, які куплені завдяки проєкту. Ми працюємо до 20:00 – тож скористатися простором можуть усі бажаючі.

ЯКІ ПЛАНИ МАЄ КОМАНДА ПРОЄКТУ?

Розширюватися і масштабуватися. Поруч із сільською радою, в приміщенні якої зараз розташований наш клуб, є 2-поверхова будівля. Там ми плануємо зробити капітальний ремонт і провести опалення, щоб згодом переїхати туди і залучати ще більше людей.

Звісно, можна було і далі нарікати, що немає клубу, жаліти тих, кому ніде зібратися, щоб позайматися, підготуватися до виступу та поспілкуватися. А можна згуртуватися заради ідеї, загорітися нею – і зробити так, аби вона запалала і для інших.

 

Відзначимо, що проєкт «СпільноФонд» став можливим завдяки Фонду «МХП – Громаді», Фонду громади «Подільська громада», за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Isar Ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Isar Ednannia, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, у приміщенні та офіс

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та ноутбук

На зображенні може бути: 2 людини, ноутбук та офіс

На зображенні може бути: 1 особа, у приміщенні та текст «彩 ግ»

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Бобрицькій громаді завершилося обговорення кандидатури старости Пшеничницького округу.