Днями відбувся черговий виїзний захід у с. Бобриця Бобрицької ОТГ. Зустріч із головою Бобрицької сільської ради, жителями села, представниками роботодавців, які здійснюють діяльність на території села, проводила директор Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Очільниця філії ознайомила з переліком послуг для населення та роботодавців, поінформувала про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці, розповіла про електроні сервіси державної служби зайнятості.

Особливе зацікавлення присутніх викликала інформацію про Освітній портал, який розміщений на сайті державної служби зайнятості. Надія Коломієць зазначила: «Тут впроваджуються нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводяться вебінари та дистанційне навчання».

Багато уваги було зосереджено на аспектах організації громадських та інших робіт тимчасового характеру; умовах видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Виїзні заходи до ОТГ – ефективний формат комунікації з клієнтами, завдяки якому мешканці громади дізнаються про нові послуги служби зайнятості, актуальні вакансії місцевого ринку праці, отримують профорієнтаційні послуги тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що головна інспекторка Управління Держпраці провела круглий стіл у Канівському ВПУ.