Бригади екстреної медичної допомоги спільно з працівниками патрульної поліції виїхали на вулиці міста та перевірили, як реагують водії на увімкнені проблискові маячки та сирени спецтранспорту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

 «Така акція має за мету нагадати водіям, що важливо бути толерантними й відповідальними, поступатися дорогою транспорту із проблисковими маячками та спеціальними звуковими сигналами. Адже цілодобово лікарі та фельдшери «швидкої» рятують чиїсь життя, а водії «швидких» везуть нашими дорогами маленьких та великих пацієнтів. І кожна секунда зволікання може вартувати чийогось життя. Тож просимо водіїв пам’ятати, що необхідно стежити за дорожньою ситуацією й миттєво звільняти шлях для спецтранспорту. Закликаємо так чинити й пішоходів, навіть на пріоритетних для них переходах» – зазначив директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.

Результати сьогоднішнього рейду були втішні: більшість водіїв надавали перевагу спецтранспорту (чого не скажеш про пішоходів), проте декілька виключень все-таки знайшлися. З двома порушниками поліцейські провели роз’яснювальну бесіду, ще троє отримали штрафи.

Світлина від Ірини Назарок.

Світлина від Ірини Назарок.

Світлина від Ірини Назарок.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський лікар провела хмільнянським школярам лекцію щодо грипу та ГРВІ.