Із 12 березня у Черкасах було запроваджено карантин для запобігання розповсюдження коронавірусу. Із 16 березня карантинні заходи були посилені. Зокрема, була заборонена уся торгівля, окрім аптек, продуктових магазинів, заправок.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської міськради, опубліковану на сайті «Прочерк».

За дотриманням умов карантину у Черкасах слідкують Управління інспектування ЧМР, Патрульна поліція Черкаської області та Черкаський відділ поліції ГУНП в Черкаській області.

Спільними зусиллями вони провели перевірки, в результаті яких поліцією було складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 44(3) «Порушення правил щодо карантину людей».

Протоколи були складені на наступних суб‘єктів торгівлі:

- мережу «Епіцентр»;

- власника магазину будівельних матеріалів за адресою бульв. Шевченка, 135;

- 2 протоколи на продавців квітів в павільйоні по вул. Симоненка;

- продавчиню саджанців біля ринку "Фермерський";

- підприємця, який здійснював діяльність з ремонту ювелірних виробів навпроти центрального ринку;

- 2 протоколи на підприємців на Центральному ринку, які здійснювали продаж посадкового матеріалу.

«В умовах пандемії несанкціонована торгівля стає невиправданим ризиком, ставить під загрозу життя і здоров‘я громадян. Разом з правоохоронцями ми і надалі будемо суворо присікати всі порушення режиму карантину. Закликаємо кожного проявити свідому позицію, та не ставити власні інтереси вище за суспільне благо», - зазначає начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, у Черкасах діє оперативний штаб із протидії розповсюдженню коронавірусу, який створив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу поліціянти на Черкащині склали 19 протоколів за порушення правил карантину.