Із початку епідемічного періоду в Черкасах на грип і ГРВІ захворіло більше 20 тисяч людей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, опубліковану на сайті «18000».

За минулий тиждень на грип і ГРВІ захворіли 1600 осіб. Госпіталізували – 80 людей. З них левова частка – діти: 500 людей – діти до 5 років, ще 600 – від 5 до 14 років.

За словами посадовця, з початку року від ускладнень вірусної пневмонії померло вже п’ять людей. Найбільше – у лютому. Останній випадок було зафіксовано 2 березня.

«Серед померлих дітей немає. Усі люди – старшого покоління і мали хронічні хвороби, померли внаслідок ускладнень», - повідомив Стадник.

Також Олег Стадник зазначив, що, згідно з дослідженнями, в одного померлого було виявлено грип типу H1N1. У решти – тотальна пневмонія.

«У, здавалося б, благополучний минулий рік від ускладнень пневмонії у Черкасах померло 64 людини. І це є статистика середньостатистична щорічна. Від пневмоній люди вмирали і будуть вмирати. Це проблема якості сучасної медицини, не лише в Україні, а і в інших країнах», – додав головний  медик міста.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні медики рекомендують обмежити проведення масових заходів.