Охолоджене м’ясо бройлерів із сальмонелою, яке експортували в Україну із Польщі, потрапило у Черкаси і Дніпро.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, опубліковану на сайті «Вікка».

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 18 жовтня 2019 року стосовно виявлення сальмонели в охолодженому м’ясі бройлерів (заморожене м’ясо механічного обвалювання), експортованому з Польщі.

Продукт потрапив до окремих держав – членів ЄС, і в тому числі до України: у місто Дніпро та Черкаси (ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1).

Держпродспоживслужба попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та інформувати про це компетентний орган.

У випадку виявленні вказаного харчового продукту споживачів просять повідомляти про це у територіальне управління. (0472) 63-05-27 – ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині поліцейські викрили групу осіб, яка займалась продажем контрафактного елітного алкоголю.