У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість пожеж в Каневі та Канівському районі зросла на чверть та складає 44 пожежі  (проти 35 пожеж в минулому році).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради. 

Загалом по Черкаській області з початку 2019 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року кількість пожеж збільшилась на 24,4%. Основна частина пожеж припадає на житловий сектор.

У розрізі територіальних одиниць найбільше пожеж сталося у Степанецькій ОТГ (13 пожеж), Канівській ОТГ (11 пожеж), Ліплявській та Бобрицькій ОТГ (по 5 пожеж).

Як інформує Канівський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області збитки від пожеж  збільшились на 145%  і складають за червень 2019 р. –  1,626,730  гривень  проти  565,550  гривень в 2018 р.

Внаслідок пожежі в 2019 році загибла одна людина, а за червень 2018 року загинуло троє людей. Кількість загиблих зменшилась на 46,7%. Найбільша кількість загиблих спостерігається протягом святкових та вихідних днів. Більшість загиблих на пожежах склали пенсіонери та безробітні віком від 60 років.

Найбільш поширеними причинами пожеж являються необережне поводження з вогнем, необережність під час куріння, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалювання та порушення правил обладнання та експлуатації електронних установок, приладів (коротке замкнення).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині через недопалок спалахнуло узбіччя траси міжнародного значення.