Завдяки участі в конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Канівщино» від Фонду «МХП-Громаді» на території дитячого садка «Сонечко» у Каневі облаштували спортивний майданчик «Спортленд».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Проєкт став другою ініціативою, реалізованою у 2021 році в дошкільному закладі в межах конкурсу. Раніше тут вже відкрили сенсорну кімнату «Хеппі кідс».

Як наголошують в «Сонечку», майданчик дозволить дошкільнятам більш цікаво й корисно проводити час на вулиці та займатися фізкультурою.

«Нині надворі чудова осіння погода, тож маємо вдалу пору для дитячих розваг на майданчику. Загалом же, це дуже актуальний проєкт для нас, тим більше в умовах карантину й рекомендацій щодо організації дозвілля дітей на свіжому повітрі», – прокоментувала його авторка, вчитель-методист Марина Габліані.

Подобається «Спортленд» і самим дітлахам! Так, вихованці групи «Капітошка» з радістю випробували всі нові елементи майданчика як то лабіринт, лази тощо. Крім того, для юних спортсменів тут облаштовано й невелику баскетбольну стійку.

Стосовно вартості проєкту, то, як повідомила завідувачка дитсадка Тетяна Лагно, вона склала 50 тис. грн, які в рівних частинах профінансували Фонд «МХП – Громаді» та відділ освіти Канівської міської ради.

До слова, постійним партнером ЗДО «Сонечко» є й Миронівська птахофабрика. Лише в 2021 році коштом підприємства в кількох групах було профінансовано потреби на загальну суму близько 30 тис. грн.

На зображенні може бути: дитина, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дитина, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дитина, займається спортом, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дитина та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: дитина, стоїть, взуття та парк

На зображенні може бути: парк

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що громади Канівщини отримають саджанці у межах проєкту «Зелена планета з МХП».