Лабіринт, гойдалки, гірки, будиночок з дошкою для малювання, стінка для метання, ігровий годинник - ці та інші елементи дитячого майданчика стали справжнім скарбом для близько 80 хлопчаків та дівчаток, які є вихованцями закладу дошкільної освіти «Сонечко», що в Литвинці Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Досі прогулянки малечі відбувалися на старому дитячому майданчику, який складався з саморобних елементів, створених за допомогою автомобільних шин та дерев'яних піддонів. Гірки, яка дітям найбільше до вподоби, взагалі не було.

Новий дитячий майданчик з'явився завдяки перемозі проєкту зі створення пізнавально-рухового простору «Щасливе дитинство» в конкурсі «Час діяти», реалізованому Благодійним фондом «МХП-Громаді» за фінансової підтримки МХП та громади. Частка МХП становила 30 000, громада доклала ще 29 000 грн.

За словами керівника проєкту та директора ЗДО «Сонечко» Лариси Глушко,  сучасний дитячий майданчик майже ніколи не стоїть порожнім, на ньому завжди бавляться діти. Це говорить про те, що вихованці дитсадка не просто задоволені, а справді переповнені щастям.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі малозабезпеченим громадянам нададуть тверде паливо.