За три дні до завершення голосування за проекти громадського бюджету міста Канева на 2019 рік змінилася ситуація із лідерами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із платформи «Громадський бюджет Канів».

Відтак, станом на ранок 23 листопада серед великих проектів у лідери із незначним відривом вирвався проект «Громадський туалет на площі  Шевченка» (175 голосів), на другому місці – «Скейт-парк» (173 голоси), на останній позиції – «Благоустрій міського кладовища» (32 голоси).

Серед мікропроектів лідирують проекти «Належні умови для тренування спортсменів СК «Атлант» (121 голос), «Регулювання чисельності безпритульних тварин у Каневі» (99 голосів), «Друге дихання спортивного клубу «Спарта» (79 голосів).

Меншу кількість голосів набрали мікропроекти «Дитячо-спортивний майданчик у сквері «Міст-побратимів» (37 голосів), «Відновлення зони відпочинку «Змійка» (27 голосів), «Гирьовий спорт для всіх» та «Живі картини «Доба Шевченка» по 14 голосів.

Відзначимо також, що голосування за проекти громадського бюджету триватиме до 26 листопада включно, у паперовому вигляді прийом голосів завершиться 26 листопада о 16.00.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що визначилися перші лідери голосування громадського бюджету.