Внаслідок необережного поводження із вогнем в одному із домоволодінь у Горобіївці виникло загорання надвірних споруд, після чого вогонь перекинувся на поле та добрався до лісу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької об’єднаної територіальної громади.

У селі Горобіївка, що на Канівщині, 11 квітня в другій половині дня через недбале поводження із вогнем одного із жителів села Чупилки Василя Антоновича виникла пожежа.

Чоловік лише хотів випалити зарослі дерези, але не приглянув за вогнищем, що призвело до того, що вогонь знищив дровник, сарай та ледь не позбавив чоловіка даху над головою. Після чого вогонь перебрався на поле, добрався до молоденького лісу та ледь не дістався до соснового бору.

На щастя, пожежа не залишилася непоміченою - її вчасно побачила сусідка Василя - Явдокія Потужня, яка негайно зателефонувала до інших сусідів та до виконуючої обов`язки старости Світлани Іванівни Святун. Староста, прибувши до місця пожежі на велосипеді, не втрачаючи дорогоцінного часу, викликала пожежну службу та місцевого лісника Коваленка Сергія Миколайовича. Спільними зусиллями та злагодженими діями пожежу було локалізовано майже вчасно, без людських жертв та глобальної матеріальної шкоди. На допомогу також прибули небайдужі сусіди: Олексій Федорович Калініченко зі своєю дружиною Марією Антонівною та Олександр Потужній, які не залишили свого сусіда в біді. Добре, що є ще люди, які не відсторонюються від чужого нещастя, які підставляють своє плече, коли це необхідно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кількість пожеж на Канівщині збільшилася на 54%.