19 березня близько 12-ї год. 30 хв. на телефон Бобрицького сільського голови Олени Штефан надійшло повідомлення від жителів села Грищинці про те, що на одному з обійсть по вулиці Князя Святослава пораються невідомі особи – виносять із двору та відразу вантажать на автомобільний причіп залізні й алюмінієві речі (миски, чавунці тощо).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

За лічені хвилини разом із Бобрицьким сільським головою О.Штефан, Грищинецьким старостою Н.Возною та директором КП «Добробут» М.Пустовітом біля затриманого авто крадіїв зупинилося й авто поліції, виклик котрої здійснила негайно після отримання повідомлення Олена Василівна.

Невдовзі до обійстя під’їхали й рідні власниці домоволодіння, яка наразі проживає тимчасово у Каневі, тож будинок знаходиться під наглядом небайдужих односельців. Саме вони побачили у дворі старенької непроханих гостей та викликали сільського голову і, тим часом, затримали злодіїв разом із авто.

Затримані відразу зізналися у скоєному та каялися в заподіяному, обіцяючи більше не повторювати таких дій. Винних передано до рук поліції. Тож подальша їхня доля – в межах закону та дій правоохоронців.

Родичі власниці житла щиро дякували небайдужим односельцям, сільському голові і старості та працівникам поліції за оперативні дії щодо затримання злодіїв, а ще – вони сподіваються на справедливість законного покарання затриманих, адже, за свідченнями грищинчан, цих осіб бачили в межах села вже неодноразово.

May be an image of 2 людини, люди стоять, автомобіль та просто неба

May be an image of 4 людини, люди стоять, автомобіль та просто неба

May be an image of 1 особа, стоїть та просто неба

May be an image of 1 особа, стоїть та дорога

May be an image of одна або кілька осіб та дорога

May be an image of 5 людей, люди стоять та просто неба

May be an image of 2 людини, люди стоять та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі засудили 37-річну жінку за шахрайські дії.