Зловмисника, який із застосуванням фізичної сили незаконно заволодів транспортним засобом канівця, засудили до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

За принципової позиції процесуального керівника у кримінальному провадженні, доведено винуватість чоловіка, переселенця з Донецької області, а наразі жителя міста Канева,  який під час поїздки в якості пасажира в автомобілі, яким керував інший житель міста Канева, сидячи на передньому пасажирському сидінні, діючи умисно, вимкнув запалення та витягнув ключ із замка запалення та після того як водій зупинив автомобіль, дістав зі своєї сумки металеву фомку і замахнувся нею на водія, який оцінюючи дії останнього як реальну погрозу його життю, ухилився від удару та вийшов з салону автомобіля. Після чого чоловік, продовжуючи реалізацію свого злочинного наміру, пересів на місце водія та з місця події зник на вказаному автомобілі і тим самим незаконно заволодів чужим  автомобілем.

За вказані дії чоловіка Канівським міськрайонним судом засуджено за ч. 2 ст. 289 КК України до 5 років позбавлення волі, із встановленням іспитового терміну 2 роки.

Наразі рішення суду не вступило в законну силу та законність вивчається прокурором.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що замах на вбивство та грабіж: у Каневі поліцейські затримали нападників на таксиста (фото).