Канівським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України, а саме умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час судового розгляду встановлено, що чоловік, перебуваючи на території домоволодіння потерпілого, в ході сварки, на ґрунті неприязних відносин, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх діянь, з метою пошкодження житлового будинку, шляхом підпалу, за допомогою каміння розбив два вікна в будинку, після чого узяв пластикову ємність із бензином, що знаходилася біля будинку потерпілого та облив бензином металопластикове вікно на будинку, яке за допомогою запальнички підпалив.

У подальшому, продовжуючи свої злочинні дії, підійшов до веранди будинку та за допомогою запальнички підпалив москітну сітку, яка знаходилася на вхідних дверях до веранди будинку, в наслідок чого загорілася дерев`яна конструкція веранди будинку. В результаті підпалу було пошкоджено житловий будинок та спричинено матеріальних збитків потерпілому.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителька Канева викликала поліціянтів через те, що балкон та білизну, яка на ньому сохла, залило кров’ю.