Днями стало відомо, що у зв’язку з значним зростанням кількості захворювань на COVID-19 Кабінет Міністрів України скасував проведення очного пробного тестування, що мало відбутися 15 та 17 червня. Водночас було забезпечено можливість проходження пробного тестування вдома, в режимі «онлайн».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Щодо зовнішнього незалежного оцінювання, то враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні Уряд визначить давати дозвіл на проведення тестування чи ні 22 червня ц.р.

У Каневі заплановано проведення ЗНО з двох предметів: 30 червня ц.р. – з української мови і літератури; 9 липня ц.р. – з історії України.

Для цього вже відповідно визначено два пункти тестування – це Канівська ЗОШ №4 (де проходитиме ЗНО з обох предметів) і Канівське ВПУ (де проходитиме ЗНО з української мови і літератури).

Щодо інших предметів, то діти з Канева їх складатимуть в різних закладах на території Черкаської області, окрім німецької мови. З цього предмету ЗНО проходитиме у столиці. Для цього буде організовано централізоване підвезення.

З метою дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в пунктах тестування під час проведення ЗНО розпорядженням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса створено робочу групу, яка стежитиме за дотриманням карантинних вимог під час проходження тестування.

У п’ятницю, 12 червня, група здійснила черговий виїзд на місце проведення заходів.

«Заклади до проведення ЗНО готові. Український центр оцінювання якості освіти забезпечив їх необхідними засобами, зокрема, захисними масками, одноразовими рушниками, дезінфекторами, засобами для вологого прибирання та обробки поверхонь тощо. Комісія продовжує працювати. Наступний візит заплановано на 26 червня», -  інформує заступник міського голови Наталія Матінова.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що канівські рятувальники нагадали містянам правила безпечного відпочинку.