У Каневі відкриють «Соціальний магазин», в якому люди пенсійного віку матимуть змогу придбати основні продукти харчування за цінами виробників.

Про це інформує прес-служба ВО «Черкащани», пише «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, першочергово з даною ініціативою виступили депутати від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Канівській районній раді та голова Канівської РДА Дмитро Шелест, який і запропонував великим підприємствам та аграріям району відкрити в Каневі «Соціальний магазин» з мобільними маршрутами по селах району.

Наразі, за даними прес-служби, відповідну пропозицію вже погодилися підтримати ПрАТ «Миронівська птахофабрика» і ТОВ «НВФ «Урожай». Більше того, вони уже розпочали підготовку для реалізації такого важливого соціального проекту.

Позитивно відгукуються стосовно такої ідеї й люди старшого віку.

«Переконаний, що це дуже потрібний проект, особливо для людей пенсійного віку. Більшість із них отримує мінімальну пенсію, на яку треба купити ліків, сплатити за комуналку та якось жити цілий місяць. А можливість купувати у соціальному магазині куряче м'ясо тощо за ціною виробника дозволить не лише забезпечити себе основними продуктами харчування, а й значно зекономити кошти та спрямувати їх на інші важливі потреби», - відзначив голова міської організації ветеранів Василь Тулін.

Схожої ж думки і Тростянецький сільський голова Олександр Сосюра.

«Соціальний магазин для сільських пенсіонерів – це необхідність. До районного центру не кожен може поїхати, а в селі діє лише один магазин. Люди будуть задоволені, якщо зможуть періодично купувати свіже м'ясо на місці та ще й за пільговими цінами», - резюмував він.