У рамках превентивної роботи, яка спрямована на запобігання використанню незадекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві, інспекторка праці Управління Держпраці у Черкаській області Любов Корякіна спільно з представниками органів місцевого самоврядування, місцевих органів Державної податкової служби України та служби зайнятості, провела інформаційно-роз’яснювальні заходи у місті Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Державної служби України з питань праці.

Мета заходів – сформувати свідоме ставлення громадян до офіційної трудової зайнятості, наголосити на необхідності дотримання вимог охорони праці та санітарно-епідеміологічних норм.

Під час інформаційних відвідувань інспектор праці Управління Держпраці нагадала роботодавцям про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, звернула увагу на питання запобігання виробничого травматизму та навела приклади профілактичних заходів, які допоможуть вберегти працівників від нещасних випадків на робочому місці.

Любов Корякіна закликала роботодавців і працівників дотримуватися умов адаптивного карантину та виконувати протиепідемічні заходи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ексочільник ДАБК у Черкасах отримав 6 років з конфіскацією майна за хабар.