Днями відбулась нарада щодо своєчасної та показників готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років, яка була організована представниками Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА та управлінням з питань ЖКГ та екології виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Ігоря Ренькаса.

Метою проведення наради став аналіз підготовки та готовність підприємств житлово-комунального господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, визначення завдань, спрямованих на повне її завершення.

КП «Місто» наразі проводить тендер на закупівлю сипучої суміші для доріг, КП «Тепломережі» випробовують системи для визначення проблемних місць в мережі, КП «Управління ВКГ» проводить розрахунки по споживанню електропостачання.

«Хочу зазначити, що своєчасно розпочатий та якісно виконаний комплекс заходів по підготовці до зимового періоду може гарантувати стабільну роботу служб з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період», - зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ремонт дороги на Канівщині об'єднав мешканців громади, владу та благодійний фонд (фото).