Кандидатура Миколи Кобелякського висунута на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Канева».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень на сайті Канівської міської ради.

На підставі подання Федерації гирьового спорту України на розгляд депутатів Канівської міської ради на черговому сесійному засіданні  виносять проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Канева «Кобелякському Миколі Олександровичу».

Відзначимо, що Микола Кобелякський - майстер спорту, заслужений тренер з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон і призер всеукраїнських та всесоюзних змагань з гирьового спорту.

Окрім цього він є одним з фундаторів гирьового спорту України. За роки своєї тренерської діяльності підготував 29 майстрів гирьового спорту. За підготовку спортсменів високого класу з 1979 по 1984 роки Микола Кобелякський був визнаний кращим тренером України з гирьового спорту.

Незважаючи на поважний вік, Микола Олександрович і понині бере активну участь у розвитку ветеранського руху спортсменів гирьового спорту України. Він є багаторазовим чемпіоном світу з гирьового спорту серед ветеранів за версією Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту.

Попередньо, рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради від 06.04.2016 Кобелякський М. О. був нагороджений Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів».

Відповідний проект рішення буде винесений на розгляд депутатів Канівської міської ради на наступному сесійному засіданні, яке заплановано провести 29 березня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що після тривалих суперечок депутати таки присвоїли звання «Почесного громадянина» Івану Синенку.