Із нагоди Європейського дня парків (24 травня), у Канівському природному заповіднику відбулася дискусія на тему «Заповідна справа України на шляху до Європейських стандартів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію Канівського природного заповідника.

За «круглим столом» зібралися учні 10-го класу Канівської загальноосвітньої школи №1 імені Тараса Шевченка разом з вчителем С.В. Шокуром та працівниками еколого-просвітнього сектору заповідника.

Круглий стіл організували з метою привернути увагу учнів до ролі природо-заповідних територій України та Європи у вирішенні проблем збереження природи, сформувати у молоді позитивне ставлення до довкілля.

Із вітальним словом до присутніх звернулася завідуюча сектором екологічної просвіти заповідника О.Й. Кузмінська. Вона зазначила: «Єдине, що може вплинути на збереження національних парків і заповідних зон країни — небайдужість і активність кожної людини, яка буде їх оберігати і захищати»

Під час круглого столу було презентовано доповіді з мультимедійними презентаціями на теми: «Національний природний парк «Холодний Яр» — бути?» — презентувала завідуюча сектором екологічної просвіти заповідника О.Й. Кузмінська. «Дивовижні національні парки України» — презентувала фахівець I категорії Канівського природного заповідника С.В.Дякова.

Між доповідями та дискусіями учням провели заняття-тренінги для самопізнання та усвідомлення, що кожна людина — це частина природи.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що підприємство подарувало природному заповіднику чотири спеціальні термометри.