2 червня у місті Канів відбулися тренування спеціалізованих служб місцевої ланки цивільного захисту щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з руйнуванням будівлі внаслідок вибуху побутового газу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС у Черкаській області.

За легендою навчань, внаслідок вибуху побутового газу у 3-х поверховій будівлі готельного комплексу, відбулося часткове руйнування 1 та 2 поверхів, з утворенням завалів під якими перебувають люди.

В умовах наближених до реальних, співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, працівники поліції, газової служби та медицини катастроф, енергетики, комунальні підприємства та керівний склад органів місцевого самоврядування відпрацьовували спільні дії у разі виникнення такого роду надзвичайних ситуацій.

Керівником з ліквідації робіт, після розгортання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, прийнято рішення щодо проведення заходів по гасінню пожежі, пошуку потерпілих та загиблих під завалами, евакуацію мешканців з верхніх поверхів. Надання першої невідкладної медичної допомоги. Проведення заходів по усуненню витоку газу, поривів водопроводу та відселення інших мешканців у безпечне місце.

Саме оперативність та злагодженість дій всіх служб, що залучаються до ліквідації такого роду надзвичайних подій стають запорукою мінімізації їх наслідків, а проведення таких тренувань дозволяє відпрацювати спільні дії та у подальшому зберегти життя і здоров’я людей, що потрапили в небезпеку.

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди гуляють та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 17 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Черкаському районі потонув 19-річний юнак.