У Каневі обрали двох нових директорів шкіл

У Каневі провели конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. Серед навчальних закладів міста, в яких обирали директорів: ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка та гімназія ім. І.Франка.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Всього для участі у конкурсному відборі було затверджено кандидатури 3-х осіб: Оксани Савченко (ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка), Олени Веретільник (гімназія ім. І.Франка) та Валентини Якименко (гімназія ім. І.Франка). Претендент Олена Веретільник ще до початку випробувань відкликала свою кандидатуру.

Конкурсна комісія оцінювала професійні компетентності, інноваційні підходи до управління закладом, запровадження інновацій у педагогічний процес, оригінальність запропонованих кандидатами управлінських рішень та публічний захист концепції розвитку закладу загальної середньої освіти. Відтак, кандидати  на високому рівні продемонстрували свої знання, вміння та стратегію розвитку шкіл.

За результатами конкурсу, комісія рекомендує начальнику відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради призначити директорами:

Савченко Оксану Олександрівну – Канівської загальноосвітньої школи № 1 імені Т.Г. Шевченка.

Якименко Валентину Петрівну –  Канівської гімназії ім. І.Франка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчанці присвоїли почесне звання «Матері-героїні».

Liza

View Comments

  • А що був конкурс? де на бумазі?

  • ВСі директори шкіл є членами партії "За майбутнє"

  • А вчителі всі є членами іншої партії , тому що партія ця зробила так , що у вчителів стала дуже висока зарплата

  • Цікаво на скіки збільшився капітал Голди в ризультаті цих виборів! І у які валюті.

    • Щось вас не ті речі цікавлять.

      Сходіть у кіно під зірками , яке влаштовують місцеві ряджені так звані націаналісти - любителі масовок за прапорами .

      Або пивко попити сходіть - Ренькас же дуже старається - щоб саме це вас цікавило.

      • У кіно імені іллєнка не піду, комари кусають і времені жалко на тупі кіна. А од Ренькасового пива мене чогось пучить вже років 10. Щось не те чи з пивом чи з мером чи з моїм кендюхом, ніяк не пойму.

  • Приклад умов комфорту та наслідків цих умов конфорту від Ренькаса - без будь-якого конкурсу, конкуренції ТА У ПОВНІЙ ІНФОРМАЦІЙНІЙ ТИШІ .

    ФОП Буренко
    Переможець у 21 закупівлі на суму 118 640.00 грн

    https://kaniv.info/theme/kaniv-istorija-odnijeji-zradi-cinoju-625-tis-dol-ssha-sprava-925-702-13-kooperativ-dniprovi-sadi.3694/page-21#post-39957

Recent Posts

Тепло ненадовго повернеться у Черкащину

Черкащина продовжує жити у ритмі жовтневої погодної нестабільності. Після чергового похолодання, сірих днів та дощів…

7 години ago

Депутатів Канівської міськради скликають на чергове засідання

У четвер, 30 жовтня відбудеться І чергове засідання ХХІІІІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання.…

8 години ago

Канівська громада проведе в останню путь військового Сергія Гаджієва

Довгий час воїн мав статус «зниклий безвісти». Після тривалих пошуків та очікувань тіло Героя повертається…

9 години ago

Алеї Слави полеглих Героїв відкрили у трьох селах Степанецької громади (фото)

У селах Копіювата, Полствин та Горобіївка 17 жовтня відбулись урочисті відкриття Алей Слави. Про це…

11 години ago

Двоє людей загинули внаслідок ДТП у Яблуневі (фото)

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 18 жовтня, на автодорозі Р-10 «Канів-Кременчук», загинули 75-річний чоловік та…

12 години ago

7 російських БпЛА знешкодили оборонці на Черкащині

До пізньої ночі у Черкаській області лунала повітряна тривога.   Про це повідомляє Kanos із…

3 дні ago