Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області (на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вільне володіння навичками роботи на комп'ютері; знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному сайті Канівської міської ради в кабінеті №7 виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, тел. 3-30-84, 3-29-03.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для участі у конкурсі на посаду директора Литвинецького ліцею подала документи лише одна кандидатка.