Виконавчий комітет Канівської міської ради розпочинає прийом заяв на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Всі суб’єкти господарювання та організації, незалежно від форми власності, які мають наміри розмістити об’єкти сезонної торгівлі або облаштувати парк відпочинку і розваг, мають до 11.03.2020 подати заяву встановленого зразка (офіційний сайт Канівської міської ради, розділ «Адміністративні послуги» - Центр надання адміністративних послуг – Перелік адміністративних послуг - Послуга номер 44) до відділу ЦНАП за адресою м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49, ІІ поверх,  тел. (04736)31778.

До заяви додаються: схема розміщення об’єкту сезонної торгівлі, фото місця розміщення та прилеглої території, зображення зовнішнього вигляду об’єкта сезонної торгівлі або парку розваг.

Кінцевий термін прийняття документів: до 15.00 години  11 березня 2020 року.

За довідками звертайтесь в управління економічного розвитку, відділ економічного аналізу та торгівлі за тел. (04736) 3-22-51, e-mail: uprek@ukr.net

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підприємцям із Черкащини оголосили підозру за підробку документів про розмитнення автівок.