Днями відбулося засідання круглого столу з соціальними партнерами, де обговорювалися подальші кроки у напрямку подолання незадекларованої праці.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Любов Корякіна, інспектор праці виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяна Зоць та директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць обговорили шляхи та види проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації праці, домовились про взаємодію, зокрема про обмін інформацією щодо можливих порушень в частині належного оформлення трудових відносин, які виявлятимуть фахівці органів влади під час проведення превентивних заходів.

Любов Корякіна зокрема поінформувала про результати роботи в рамках кампанії «Виходь на світло» щодо легалізації найманої праці у місті Каневі. Наголосила на важливості взаємодії всіх гілок влади у здійсненні заходів, спрямованих на зменшення тіньової зайнятості. Адже офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення. В умовах нашого сьогодення – це є актуальним питанням громадян всіх верств населення.

Учасники круглого столу планують посилити співпрацю у напрямку забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськраді оголосили конкурс на сім вакансій.