Днями робоча група з легалізації трудових відносин Канівської територіальної громади у складі головного державного інспектора з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Любові Корякіної, інспектора з праці виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяни Зоць та заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталії Краєвої провели превентивні заходи у сфері торгівлі міста Канева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час відвідування суб’єктів господарювання Любов Корякіна надавала роз'яснення працівникам щодо переваг офіційного працевлаштування, а роботодавцям – про фінансові наслідки у разі допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

Фізичні особи-підприємці, що мають найманих працівників, отримали відповіді на актуальні питання щодо порядку проведення інспекційних відвідувань.

Роботодавців закликали подбати про своїх працівників та про їх майбутнє, не наражати бізнес на фінансові санкції, офіційно оформляти працівників відповідно до вимог законодавства.

Члени робочої групи Канівської територіальної громади поінформували працівників і роботодавців про заходи з профілактики інфікування коронавірусом Covid-19, наголосили на важливості виконання протиепідемічних заходів, поширили інформаційні листівки з роз’ясненнями.

Суб’єктів господарювання, у яких під час інформаційних відвідувань виявлено порушення вимог законодавства, попереджено про відповідальність та закликано усунути виявлені недоліки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для сільських підприємців Черкащини стартує конкурс мікрогрантів.