Міська рада звертатиметься до керівництва ГЕС, щоб спільно вжити заходів щодо підвищення габаритно-вагового контролю транспортних засобів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Під час вчорашнього сесійного засідання Канівської міської ради секретар Сергій Ткаченко озвучив депутатам відповідь Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) на звернення міської ради щодо заходів стосовно збереження від руйнування мостового переїзду через річку Дніпро.

В.о.голови Державної служби України з безпеки на транспорті В.Дідківський інформує, що підпунктом 15 пункту 5 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті визначено, що Укратрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань здійснює габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування. «Заходи габаритно-вагового контролю здійснюються відповідно до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879. Відповідно до пункту 6 Порядку габаритно-ваговий контроль, крім документального, здійснюється виключно в пунктах габаритно-вагового контролю посадовими особами та/або працівниками відповідних органів. Отже, у разі облаштування майданчика для розміщення пересувного пункту габаритно-вагового поряд мостового переїзду через річку Дніпро м.Канів Черкаської області Укртрансбезпека матиме можливість підвищити ефективність заходів габаритно-вагового контролю», - йдеться у відповіді.

«Найближчим часом ми звертатимемося до Канівської ГЕС, щоб передбачити облаштування такого майданчика на в’їзді в місто, імовірно в районі пам’ятника Кобзарю», - зауважив міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рух через греблю Канівської ГЕС будуть обмежувати.