За участі представника Черкаського  Центру розвитку місцевого самоврядування Григорія Перерви відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки стратегії розвитку Канівської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради. 

До складу робочої групи увійшли близько 30 осіб серед яких - фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету, представники громадського сектору, бізнес-спільноти, науковці та освітяни.

Відкривав засідання керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик, який побажав членам робочої групи плідної роботи, у результаті якої Канівська ОТГ отримає документ, за яким буде жити й працювати найближчі 7 років.

«Стратегія розвитку, якою ми користаємося нині добігає свого часового завершення. Окрім того, нещодавно було створено Канівську об’єднану територіальну громаду. Відтак, нам потрібно планувати нову стратегію, враховуючи оновлений формат громади. Для проведення відповідної роботи ми звернулися до громади і запросили долучитися. Варто відзначити, що цього разу відгукнулося значно більше людей в порівнянні з минулими роками. Попереду нас чекає 9 місяців спільної роботи, результатом якої, сподіваюся, стане гарний стратегічний план», - наголосила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

Також у засіданні взяв участь представник Черкаського  Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Перерва.

«Канівська громада увійшла до сімки переможців конкурсу з відбору громад, яким Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування буде надавати безкоштовну підтримку в підготовці стратегій розвитку. До слова, в середньому такі послуги коштують від 50 тис.грн.», - зауважив Григорій Перерва.

Перше засідання робочої групи насамперед мало ознайомчий характер. Присутні заслухали, що таке, власне, стратегія розвитку, переглянули презентацію, де на прикладах пояснювалася актуальність розробки цього документу, етапи процесу планування та які типові проблеми виникають в ході роботи.

Світлина від Григорія Перерви.

Світлина від Григорія Перерви.

Світлина від Григорія Перерви.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на форумі підбили підсумки реалізації «Урожаєм» проектів для розвитку громад.