Керівники міських медичних закладів розповіли про ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Каневі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як зазначила Віра Шапошник, на даний час на лікуванні в інфекційному відділенні Канівської багатопрофільної лікарні перебуває 32 особи, з них – 29 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба, 6 осіб – перебуває в реанімації, з них – 4 на неінвазивній штучній вентиляції легень.

Відтак, Ігор Ренькас наголосив на тому, що ситуація із захворюваністю в різних містах України різко погіршується, і поцікавився загальною кількістю ліжко-місць придатних для госпіталізації хворих на Covid-19. На що головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні надала роз’яснення, що на даний момент лікування таких пацієнтів проходить в інфекційному відділенні, але за потреби кількість місць може бути збільшена до 70 за рахунок терапевтичного відділення.

«Єдиний спосіб перемогти пандемію – це вакцинація. Вже з 22 березня розпочнеться імунізація від Covid-19 для людей похилого віку та інших категорій населення», - наголосила Наталія Горьова.

Зараз медичний персонал Канівського центру ПМСД проходить навчання з вакцинації проти коронавірусної хвороби. І вже сьогодні центр отримає перші дози вакцини.  Самі ж щеплення планується проводити з 14:00 до 18:00 години в приміщенні медичного закладу, деталі щодо імунізації можна дізнатися за телефоном (063-365-24-08).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській лікарні померли двоє пацієнтів із COVID-19.