У Каневі правоохоронці виявили нарколабораторію

Місцеві правоохоронці викрили нарколабораторію, яку організував раніше судимий 46-річний житель Канева.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Нову Добу».

До місцевих правоохоронців надійшла інформація про те, що на території Черкаської області невідома особа організувала збут наркотичних засобів. Під час перевірки інформація поліцейські з’ясували, що раніше судимий 46-річний житель Канева організував у своєму домоволодінні нарколабораторію з виготовлення амфетаміну та опію ацетильованого, які збував наркозалежним.

Зловмисника затримали за місцем проживання, у той момент, коли він готував чергову партію наркотиків. Під час санкціонованого обшуку було виявлено 200 грам амфетаміну, кілограм відвареного маку, 4 літри речовини коричневого кольору, яка слугувала для виготовлення опію ацетильованого, посуд, спеціальне обладнання та хімічні речовини для виготовлення наркотиків.

Господар будинку зізнався, що займається виготовленням та збутом наркотичних речовин близько року. Переважно виготовляв амфетамін, який продавав наркозалежним по 100 гривень за грам. Потужність нарколабораторії, згідно показів затриманого, 100 грамів амфетаміну в день.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Його затримано в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

admin

View Comments

  • а в той час в 100 метрах від поліцейського відділку працювала ще одна точка по виготовленню наркоти,а на всі звернення місцевих жителів району нахаловка в поліцію,та аж ніяк не реагувала. і як говорили самі наркомани жителям: ви нам нічєво нє здєлаєтє,міліція нас кришуєт!

Recent Posts

Відзавтра на Черкащині прогнозують хуртовини і пориви вітру

Пірнаючий циклон 26 грудня зумовить на Черкащині: сніг, хуртовини, пориви вітру 15-24 м/с, на дорогах…

16 години ago

Правоохоронці задокументували наслідки ворожої атаки на Черкащині (фото)

У Святвечір Черкащина зазнала чергової атаки з боку російських окупаційних військ. Уламки ворожої ракети спричинили…

16 години ago

У п’ятницю у Каневі попрощаються із захисником Степаном Мікаеляном

Сержант Степан Мікаелян віддав своє життя, захищаючи Україну, її свободу та майбутнє. Про це повідомляє…

23 години ago

Російська ракета пошкодила Алею Слави у Черкасах у Святвечір

Святвечір на Черкащині розпочався з ворожої атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію…

24 години ago

Синоптики повідомили, коли очікувати пік холоднечі на Черкащині

Сухе, холодне повітря з акваторії Баренцевого моря вже надійшло в Україну. Сьогодні на ранок в області…

2 дні ago

Чоловік отруївся чадним газом під час пожежі будинку у Черкаському районі

23 грудня близько 13:20 у селі Михайлівка, на вулиці Паровій сталася пожежа житлового будинку. Про…

2 дні ago