До участі в цьому партнерському проєкті вже в червні долучиться Благодійний фонд "МХП-Громаді". Ініціатива реалізовуватиметься в Черкаській, Вінницькій та Київській областях, а взяти участь у ній зможуть громадські організації та ініціативні групи місцевих громад, у тому числі й Канівщини.

Як зазначила Катерина Лісіченко, фахівець із залучення міжнародних інвестицій фонду, проєкт  націлений на об’єднання зусиль заради реалізації хороших справ, які дійсно потрібні людям: «Нашим результатом стануть успішно втілені фандрейзингові проєкти у громадах, співфінансування яких відбуватиметься за принципом 60/40. Тобто автори ініціатив, з допомогою фандрейзингової компанії, мають залучити 60% необхідних коштів, а решту 40% надасть БФ «МХП – Громаді». Ми передбачаємо, що в середньому наш внесок в один проєкт складатиме 50 тис. грн».

Спікерка повідомила, що важливим і обов’язковим етапом участі у «СпільноФонді» буде навчання, в ході якого учасники не лише дізнаються про всі особливості формування своїх проєктів, а й ознайомляться з успішними кейсами інших та, що важливо, отримають менторську підтримку з боку досвідчених громадських організацій та залучених експертів.

Загалом варто додати, що проєкт стартує у червні з навчального модулю й завершиться вже в лютому 2022 року підсумковим форумом. Саме тоді буде презентовано реалізовані ініціативи учасників.

Забігаючи наперед, Катерина Лісіченко акцентувала увагу присутніх на зустрічі в Каневі на підготовці цікавих та нестандартних ідей: «Коло питань, які може вирішувати ваш проєкт, досить широке. Це можуть бути й розвивальні майданчики, можливості для інклюзії, простори для творчості й різних активностей, послуги для жителів громад тощо. Однак, хотілося б, щоб кожен із проєктів містив якусь родзинку, мав якусь унікальність, креатив та, звісно ж, був потрібним громаді».

До слова, презентація «СпільноФонду» у Каневі зібрала понад 20 активних людей з Канівської, Степанецької, Ліплявської та Бобрицької громад, яких, ймовірно, можна буде побачити й серед учасників проєкту.

До слова, всі охочі ще можуть долучитися, адже реєстрація для представників Черкаської області триває до 7 червня за посиланням https://bit.ly/3bhVXL2

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівський Всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями зібрав учасників із різних куточків України (фото).