Під час благодійного концерту організатори здійснюватимуть збір коштів для діток із обмеженими фізичними можливостями та їх сімей.

 Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію організаторів.

Завдяки збору коштів діти отримають унікальну можливість відвідати Табір «Maximum» - спеціально облаштовану базу відпочинку в місті Золотоноша.

У цьому році група із 10 спеціалістів з США допомагала українській команді у реалізації програми для дітей з особливими потребами. Музична та сенсорна терапія, секції з екстриму, театральні постановки, батут, гончарна майстерня, водні ігри і вистави, танці і спів, стрільба з луків, якісний час з родиною та спілкування в колі однодумців стали незабутніми спогадами для трьох родин з Канева та родини з села Таганча. Відпочинок для цих родин став можливим завдяки пожертвуванням небайдужих людей та допомозі міської влади.

Вартість участі у заїзді «Сімейний табір для родин з дітками з інвалідністю» у 2019 році становила 7600 грн (ціна за двох осіб – дитина + дорослий). Вартість участі додаткового учасника 3800 грн. + вартість дороги.

«Цю традицію ми маємо нагоду продовжити. З вашою допомогою. Давайте зробимо відпочинок особливих дітей особливо цікавим і корисним для них. Під час концерту кожен присутній зможе вкинути свій благодійний внесок до скриньки або стати спонсором для конкретної родини», - зазначають організатори.

Благодійний концерт відбудеться 17 жовтня о 15.00 в Шевченківському національному заповіднику.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 37-річній канівчанці збирають кошти на лікування.